تنفس هوای سالم در تهران بعد از ۸ روز

تنفس هوای سالم در تهران بعد از ۸ روز خرید و فروش حیوان خانگی: برمبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، هوای پایتخت بعد از هشت روز در شرایط سالم قرار گرفت.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا بر اساس پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا در اولین ساعات امروز (۱۰ آذر) با عنایت به شرایط مساعد جوی روز گذشته و پراكندگی آلاینده ها، كیفیت هوا در وضعیت مطلوب قرار داشته است. هر چند با آغاز تردد خودرو ها غلظت ذرات معلق افزوده می شود كه كاهش كیفیت هوا در مناطق پرتردد را به دنبال دارد.

به تدریج با افزایش میزان پایداری جوی و كاهش سرعت باد پراكندگی آلاینده ها محدود می شود و كیفیت هوا در مناطق پرتردد در وضعیت نامطلوب باقی می ماند بدین سبب در ساعات پایانی امروز و همزمان با اوج ترافیك شبانگاهی در بیشتر مناطق پایتخت افزایش غلظت ذرات معلق نسبت به شب گذشته و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس دور از انتظار نیست.

شرایط جوی آرام همراه با انباشت آلاینده ها تا بامداد فردا (۱۱ آذر) ادامه دارد و همزمان با آغاز تردد خودرو ها بر غلظت ذرات معلق افزوده می شود و كیفیت هوا در بیشتر مناطق در شرایط ناسالم خصوصاً برای گروه های حساس قرار می گیرد.

با افزایش ناپایداری جوی، رشد ابر و گاهی بارش پراكنده در ساعات بعد ازظهر فردا از غلظت آلاینده ها كم می شود با توجه به این طی فردا شب با احتمال بارش باران، تجمع ذرات معلق ناشی از افزایش حجم ترافیك و عدم وزش باد مؤثر انتظار می رود كه كیفیت هوا در بیشتر مناطق كاهش پیدا كند. گرچه نسبت به امشب از شدت كمتری برخوردار خواهد بود.

بر اساس اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ بامداد امروز با میانگین ۹۸ در شرایط سالم قرار داشت و كیفیت هوای الان نیز با میانگین ۹۶ همچنان در شرایط سالم می باشد.

منبع:

1398/09/10
14:48:21
5.0 / 5
4459
تگهای خبر: بارش , دام , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک