درآمد پرسنل شهرداری تهران نباید كم شود

درآمد پرسنل شهرداری تهران نباید كم شود به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی نایب رییس كمیسیون حمل و نقل ترافیك شورای اسلامی شهر تهران در مخالفت با طرح اصلاحیه مصوبه تعارض منافع در شهرداری تهران اشاره كرد: نباید زمینه كاهش درآمد پرسنل شهرداری را فراهم نماییم.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، افشین حبیب زاده در یكصد و هشتاد و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران، در مخالفت با طرح اصلاحیه ی ماده ۷ مصوبه تعارض منافع در شهرداری تهران اظهار داشت: بعد از تصویب مصوبه تعارض منافع، تعدادی از مهندسان شاغل در بخش های مختلف شهرداری نسبت به ماده ۷ این مصوبه در دیوان عدالت اداری اعتراض كردند كه بعد از رسیدگی دیوان این ماده وصل شد.
وی ادامه داد: حالا با اصلاحاتی در این ماده می خواهیم آنرا به تایید شورای اسلامی شهر برسانیم در صورتیكه این ماده مخالف قواعد، عرف و مقررات مربوطه است. همین طور باید اشاره كنم در پروژه ها پرسنل متخصص و خدوم شهرداری حضور دارند و با عنایت به تجارب، جزو بهترین پروژه های شهر هستند.
وی افزود: در سال ۹۶ دستورالعملی از طرف وزارت راه و شهرسازی صادر شد كه به قدری دستورالعمل مربوطه موثق بود كه همه گروهها و اشخاص را در بر می گرفت كه خود وزارت خانه در ۲۷ اسفند سال ۹۶ متن اولیه را اصلاح و متن تعدیل شده را به تصویب رساند. هر چند كه این متن نیز قابل اجرا نبود.
رئیس كمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران، با تاكید بر این كه وقتی وارد تهدید حقوق و درآمدهای افراد می شویم باید مراقب باشیم تا برای كسانی كه از این طریق سالیان طولانی كسب درآمد می كنند مشكل جدی ایجاد نشود اضافه كرد: بر همین مبنا پیشنهاد حذف اعضای هیات مدیره، مدیرعامل و معاونین سازمان نوسازی شهرداری تهران را از تبصره ۱ طرح اصلاحیه ماده ۷ مصوبه تعارض منافع شهرداری، مطرح می كنند.
به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، اعضای شورای اسلامی شهر تهران با اكثریت آراء پیشنهاد حبیب زاده را به تصویب رساندند.
منبع:

1398/10/10
12:36:00
5.0 / 5
4594
تگهای خبر: دام , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک