تقویت و انسداد مرزها نیازمند اعتبارات

تقویت و انسداد مرزها نیازمند اعتبارات به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی جانشین فرمانده مرزبانی ناجا اظهار داشت: تقویت مرزهای ایران اسلامی در توسعه پایدار كشور موثر خواهد بود و برای تقویت و انسداد مرزها نیازمند اعتبارات و بودجه هستیم.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، سردار احمدعلی گودرزی در حاشیه بازدید از یگان های مرزی استان خراسان رضوی نقش و جایگاه مرز در امنیت و توسعه کشور را مهم دانست و اظهار نمود: تقویت مرزهای ایران اسلامی در توسعه کشور موثر خواهد بود و برای تقویت و انسداد مرزها نیازمند اعتبارات و بودجه لازم هستیم.
وی با اشاره به وجود 8755 کیلومتر مرز مشترک ایران و همسایگی با 15 کشور اضافه کرد: داشتن وسعت زیاد و مرزهای مشترک جمهوری اسلامی ایران یک فرصت بوده و در سال های اخیر اقدامات بسیار خوبی در مرزها صورت گرفته است.
جانشین فرمانده مرزبانی ناجا با اعلان اینکه بخشی از امنیت مرزی ایران اسلامی حاصل تعاملات مشترک بین مرزبانی ایران و کشورهای همسایه است، اظهار داشت: با تلاش شبانه روزی مرزبانان و تعامل خیلی خوب مرزنشینان با مرزبانان امنیت مطلوبی در مرزهای استان خراسان رضوی حاکم است و مرزبانان در سرتاسر مناطق مرزی با آمادگی کامل از سرحدات کشور حراست و پاسداری می کنند.
وی یکی از وظایف مهم مرزبانی را استیفای حقوق مرزنشینان عنوان و اشاره کرد: مرزبانان مقتدر همیشه حامی و همراه مرزنشینان هستند و برای استمرار امنیت پایدار مرزهای کشور، تعامل با مرزنشینان امری ضروریست که باید همیشه سرلوحه کار مرزبانان قرار گیرد.
سردار گودرزی با تاکید بر تهدیدات بیگانگان در مرزهای ایران اسلامی اظهار داشت: کشور ایران اسلامی با محوریت فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) از امنیت بسیار خوبی برخوردارست و به خوبی توانسته اهداف شوم و پلید دشمنان را خنثی کند.
وی با اشاره به نامگذاری سال با عنوان "جهش تولید" از جانب مقام معظم رهبری، اضافه کرد: مرزبانان نیروی انتظامی با اقتدار کامل در مرزهای ایران اسلامی با هرگونه کالای قاچاق که به اشتغال و رونق تولید داخلی صدمه بزند، مبارزه جدی خواهند کرد.
برپایه گزارش سایت پلیس، جانشین فرمانده مرزبانی ناجا اشاره کرد: در استان خراسان رضوی با 833 کیلومتر مرز و همسایگی با دو کشور افغانستان و ترکمنستان، نیاز است که مرزهای مشترک تقویت شوند تا امنیت پایداری در مرزهای دو کشور هم برقرار باشد.1399/03/07
19:45:32
5.0 / 5
2836
تگهای خبر: دام , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک