آگهی پلیس آگاهی به جویندگان كار درمورد استفاده از آگهی های استخدام

آگهی پلیس آگاهی به جویندگان كار درمورد استفاده از آگهی های استخدام خرید و فروش حیوان خانگی: رئیس اداره اجتماعی پلیس آگاهی ناجا به جویندگان كار آگهی داد كه نسبت به سو استفاده از آگهی های استخدام آگاه باشند.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، سرهنگ شهاب امینی با اشاره به انتشار آگهی های غیرواقعی توسط افراد فرصت طلب و شیاد، اظهار نمود: درج آگهی های استخدام در معابر، جراید و فضای مجازی دلیلی بر صحت آنها نیست و هموطنان می بایست در ارائه اطلاعات شخصی خود دقت لازم را به عمل آورند.
وی ادامه داد: آگهیهای تفکیک شده جنسیتی، درخواست اطلاعات غیر ضروری (عکس شخصی و... )، پیشنهادهای فریبنده و حقوقهای غیر متعارف، ممکنست دامی برای متقاضیان کار بوده و درج فقط یک شماره تلفن یا آدرسهای گمراه کننده، دلیل مناسبی برای استعلام از مراجع مربوطه یا بررسی آگاهانه موضوع بشمار می رود.
به گزارش پایگاه خبری پلیس وی با اعلان اینکه کارآگاهان پلیس آگاهی ناجا به صورت مستمر نسبت به رصد اوضاع اقدام می کنند، اشاره کرد: با وجود این، هم میهنان نیز می بایست جوانب احتیاط را رعایت کرده و پیش از هرگونه اقدامی، نتایج منفی اعتماد به افراد ناشناس را مورد توجه قرار دهند.
رئیس اداره اجتماعی پلیس آگاهی ناجا در آخر از مردم خواست برای یافتن شغل مناسب به سایتها و موسسات مشاوره شغلی و کاریابی معتبر و دارای مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مراجعه نموده و هرگونه موارد مشکوک را در اسرع وقت با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ درمیان بگذارند.
منبع:

1399/03/12
12:35:26
5.0 / 5
2862
تگهای خبر: دام , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک