رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا:

گستره شبكه اطلاع رسانی ناجا در سرتاسر كشور را فرصت بدانیم

گستره شبكه اطلاع رسانی ناجا در سرتاسر كشور را فرصت بدانیم به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا اظهار داشت: گستره وسیع شبكه اطلاع رسانی و ارتباطاتی معاونت اجتماعی ناجا در سرتاسر كشور نقطه قوت و عطفی برای شاكله كلی نیروی انتظامی به حساب می آید و بایستی از این سرمایه عظیم به نحو شایسته ای بهره ببریم.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بنابر اعلام پایگاه خبری پلیس، عصر امروز کارگاه اطلاع رسانی و ارتباطات معاونت اجتماعی ناجا با حضور معاونان اجتماعی، روسای ادارات و مراکز اطلاع رسانی پلیس های تخصصی و فرماندهی انتظامی استان های سراسر کشور به صورت ویدئو کنفرانس برگزار گردید.
سردار تقی مهری - رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با حضور در این کارگاه آموزشی ویدئوکنفرانسی ضمن اعلام خداقوت به رئیس و کارشناسان خبری مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات ناجا و تبریک دهه ولایت، اظهارداشت: بحمدلله اقدامات مثمرثمری در حوزه انعکاس اخبار و معرفی مأموریت های متنوع و گسترده نیروی انتظامی توسط معاونت اجتماعی ناجا صورت گرفته است؛ و ناجا در گستره عظیمی از بسترهای مناسب اطلاع رسانی این امکان را در انتشار اخبار و رویدادها دارد.
وی با اشاره به تنوع و گستردگی مأموریت نیروی انتظامی، اضافه کرد: گستره وسیع شبکه اطلاع رسانی و ارتباطاتی معاونت اجتماعی ناجا در سرتاسر کشور نقطه قوت و عطفی برای شاکله کلی نیروی انتظامی محسوب می شودکه بایستی از این سرمایه عظیم به نحو شایسته ای بهره ببریم.
رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با اشاره به اعتماد عمومی به پلیس، تصریح کرد: نیروهای پلیسی که در مقام کارشناسان و رابطان حوزه اطلاع رسانی و خبری فعالیت می نمایند نسبت به سایر خبرنگاران، این امکان و دسترسی وسیع تری به اطلاعات را دارند از سویی دیگر پلیس در هرکسوت و حوزه فعالیتی همواره مورد اعتماد و اطمینان سایرین بوده است ازاین رو خبرنگاران پلیس با وجود چنین مزیت هایی می توانند اقدامات شاخص خبری در انجام رسالت خطیر خویش را داشته باشند.
این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اهمیت شناسایی و درک ذائقه مخاطب، تصریح کرد: تدوین و تبیین متن و محتوای مطلوب می تواند در معرفی جایگاه پلیس و ارتقاء آن در سطح عمومی موثر واقع شود البته بر این نکته واقف باشیم که انتشار اخبار بایستی با درنظر گرفتن ملاحظات و منافع سازمانی توأم با صحت، دقت و سرعت باشد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ابتکار عمل مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات ناجا در برگزاری کارگاه آموزشی ویدئوکنفرانسی، عنوان کرد: در چنین برنامه ای نکات آموزشی و رسانه ای مطلوبی توسط کارشناسان مرکز عرضه شد که می تواند بعنوان راهبرد رابطان خبری پلیس های تخصصی و فرماندهی انتظامی استان ها مورد بهره برداری قرار گیرد از طرفی برگزاری چنین کارگاهی فرصت انتقال تجربیات و طرح پیشنهادات و انتقادات را فراهم نمود.
سردار مهری با اشاره به اینکه این اقدام پرارزش مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات ناجا قابل تحسین است، تصریح کرد: ایجاد وحدت رویه در شیوه تهیه و تدوین خبر از دیگر کارکردهای این کارگاه آموزشی موثر و کاربردی است.
رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با تقدیر از زحمات همه دست اندرکاران عرصه اطلاع رسانی و خبر نیروی عظیم انتظامی، اظهار داشت: ان شاء الله همه ما بتوانیم در جهت تحقق اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برگام برداریم و سرباز خوبی برای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) باشیم.
ابلاغ راهبردهای رسانه ای توسط رئیس مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات ناجا
گفتنی است، در این کارگاه آموزشی ویدئوکنفرانسی، سرهنگ سید احمد خسروی - رئیس مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات معاونت اجتماعی ناجا با ابلاغ راهبردها و دستورالعمل های رسانه ای نیروی انتظامی، پاسخگوی سوالات معاونان اجتماعی و روسای ادارات اطلاع رسانی بعضی از پلیس های تخصصی و فرماندهی انتظامی استان ها شد.
شایان ذکر است، آموزش خبرنویسی، چگونگی ویراستاری اخبار، آموزش فنون عکس در خبر و... از محورهای کلیدی این کارگاه آموزشی ویدئوکنفرانسی بود.
منبع:

1399/05/13
12:10:06
5.0 / 5
2197
تگهای خبر: آموزش , دام , طب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک