در سی وهشتمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری صورت می گیرد

ارزیابی آنلاین هنرهای نمایشی دانش آموزان در بخش انفرادی و ارسال فیلم در اجراهای گروهی

ارزیابی آنلاین هنرهای نمایشی دانش آموزان در بخش انفرادی و ارسال فیلم در اجراهای گروهی در سی وهشتمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری دانش آموزان ارزیابی هنرهای نمایشی به صورت آنلاین در بخش انفرادی و ارسال فیلم در اجراهای گروهی صورت می گیرد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، برگزاری سی و هشتمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری دانش آموزان سراسر کشور با همه گیری و گستردگی بیماری کرونا همراه شده است؛ بنابراین این جشنواره طبق روال معمول از سطح منطقه استان آغازشده و درنهایت در سطح کشور خاتمه می یابد.
سال جاری مرحله نهایی مسابقات فرهنگی، هنری دانش آموزان برگزیده بعد از برگزاری در سطح منطقه به دلیل شیوع بیماری کرونا دوره های استانی و کشوری آن متوقف شده و از آن به بعد به شکل غیرحضوری و از راه شبکه دانش آموزی شاد برگزار می گردد و حضور دانش آموزان را در جشنواره نداریم.
ذات هنرهای نمایشی به صورت حضوری است ولی با شرایط کنونی امکان برگزاری این جشنواره به صورت حضوری وجود ندارد. ازاین رو به صورت اجرای آنلاین در بخش های انفرادی و اجراهای دانش آموزی از راه فیلم های ارسالی دانش آموزان در بخش گروهی است که توسط داوران ارزیابی می شود.
باید به دانش آموزان اطمینان دهیم که تلاش آنان درزمینه فرهنگی و هنری از سوی آموزش وپرورش جدی گرفته می شود؛ بنابراین جشنواره فرهنگی هنری سال جاری را به صورت آنلاین برگزار گردید و مشاهده آنچه در این جشنواره اتفاق می افتد برای همه دانش آموزان از راه شبکه دانش آموزی شاد میسر است.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، درمجموع از استان ها 173 اثر در بخش فیلم کوتاه و 138 اثر در چهار گرایش نمایشی صحنه ای، عروسکی، نمایشنامه خوانی و نقالی دریافت شد. همینطور سال جاری برای نخستین بار آثار دانش آموزی از کانون های پرورشی هم دریافت شد.
منبع:

1399/05/21
14:49:52
5.0 / 5
2173
تگهای خبر: آموزش , بیماری , دریا , طب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک