ایجاد ورودی و خروجی جدید در سرخه حصار

ایجاد ورودی و خروجی جدید در سرخه حصار خرید و فروش حیوان خانگی: 11 پروژه ترافیكی و شهری در حوزه های اصلاح هندسی در ورودی ها و خروجی ها، شبكه های در رابطه با دوچرخه، پل هوایی، پایانه های تاكسیرانی و اتوبوس در رابطه با حوزه حمل و نقل و ترافیك راه اندازی شد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، مناف هاشمی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در حاشیه مراسم افتتاح پروژه های منطقه ۱۳ با اعلان اینکه در ایام چهارشنبه به صورت یک هفته در بین از مناطق ۲۲ گانه بازدید و بر عملکردها نظارت می کند، اظهار داشت: امروز ۱۱ پروژه ترافیکی و شهری در حوزه های اصلاح هندسی در ورودی ها و خروجی ها، شبکه های در رابطه با دوچرخه، پل هوایی، پایانه های تاکسیرانی و اتوبوس در رابطه با حوزه حمل و نقل و ترافیک راه اندازی شد.

وی با اعلان اینکه اعتبار این پروژه ها در مجموع ۱۲ میلیارد تومان است، اضافه کرد: این پروژه ها در سطح محلی و کوچک مقیاس به وجود آمده که البته از لحاظ کارکردی، لازم است و عملکردهای مناسبی دارد.
هاشمی افزود: یک خروجی و ورودی مناسب به پارک سرخه حصار افزوده شد که طبق آمار به صورت متوسط بیش از ۴۰ هزار خودرو در شرایط پیک از این مسیر عبور می کنند. همین طور پارک های حاشیه ای در فضاهای مرده، راکد و غیر قابل استفاده با اصلاح هندسی و خط کشی به وجود آمد تا شهروندان بتوانند از جاده های سلامت و مسیرهای دوچرخه که اجرا شده و برخی نیز در دستور کار قرار گرفته استفاده کنند.
معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران با اعلان اینکه این پروژه ها کارکردهای مختلفی همچون حمل و نقلی و گردشگری دارند، عنوان کرد: توریست در شرایطی می تواند حضور داشته باشد که فضای بومگردی داشته باشد، مواردی همچون محل پارک خودرو در دسترس باشد و مدهای ترافیکی در آن تردد داشته باشند.
هاشمی در آخر با اشاره به اهمیت پارک سرخه حصار اظهار داشت: پارک سرخه حصار یک پارک منحصر به فرد در کشور است که نظیر آنرا در حوزه های محیط زیستی کشور کم داریم.
بنا براعلام روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳، مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه ۱۳ در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پروژه هایی با اعتبار ۱۲ میلیارد تومانی در حوزه موضوعات ترافیکی در محدوده منطقه۱۳ به بهره برداری رسید وتا اختتام سال ۲۰ تا ۲۵ پروژه محلی در سطح محلات منطقه ۱۳ به بهره برداری خواهد رسید.
منبع:

1399/06/20
22:48:24
5.0 / 5
2075
تگهای خبر: سلامت , طب , محیط زیست , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک