ضرب شست پلیس به ۳۸۹ شرور در پایتخت

ضرب شست پلیس به ۳۸۹ شرور در پایتخت رئیس پلیس پایتخت از دستگیری 389 تن از اراذل و اوباش پایتخت آگاهی داد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، سردار حسین رحیمی در حاشیه پنجمین مرحله از طرح برخورد با اراذل و اوباش که با حضور جانشین فرمانده ناجا و روسای پلیس های تخصصی پایتخت در مقر فاتب برگزار شد، اظهار داشت: برخورد با اراذل و اوباش یکی از مطالبات مردم و در راس مطالبات قرار داشت و در همین راستا نیز از مدتی قبل طرحی برای شناسایی اراذل و اوباش انجام شده و با انجام اقدامات اطلاعاتی این طرح از ساعت ۱۶ روز گذشته وارد فاز عملیاتی شده و تا ساعت ۷ بامداد امروز بیش از ۳۷۹ اوباشگر که ۴۶ نفر از آنها جز اراذل و اوباش سطح دار بودند دستگیر شدند.
وی با اعلان اینکه در اجرای این طرح ۱۲۵ محله و مکان شامل قهوه خانه ها، سفره خانه ها باشگاه های بدنسازی، بوستان ها و تفرجگاهها و... مورد بازدید و بازرسی قرار گرفت، اظهار داشت: بعضی از افرادی که در اجرای این طرح دستگیر شدند جزء افرادی بودند که به پلیس تعهد نیز داده بودند اما باز هم دست ازاقدامات مجرمانه خود بر نداشتند.
سردار رحیمی با بیان این که ۲۸۴ نفر از این افراد در معابر و بوستان ها وتفرجگاهها اقدام به ایجاد مزاحمت برای دیگر شهروندان بویژه زنان کرده بودند، اظهار داشت: ۲۲ نفر نیز مرتکب جرائم خشن نظیر تجاوز و سرقت به عنف شده بودند یکی از این ۲۲ نفر دارای پرونده تجاوز به عنف بوده است.
رئیس پلیس پایتخت افزود: در مجموع از این افراد یک قبضه سلاح جنگی، ۱۳ قبضه شبه سلاح جنگی و ۸۳ قبضه انواع سلاح شامل قمه، ساتور، تیر و کمان و.... کشف و ضبط شد. همین طور در یک مورد ۶۳ کیلوگرم مواد مخدر نیز از آنان به دست آمد و ۱۵ دستگاه خوردو و موتور سیکلت نیز از آنان کشف و ضبط شد.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از پلمپ ۶۳ واحد صنفی که به محل تردد و حضور اراذل و اوباش بدل شده بود آگاهی داد و اظهار داشت: لازم است به تمامی اماکن صنفی و واحدهایی که فضا برای تجمع و حضور اراذل و اوباش ایجاد کنند هشدار بدهم که در صورت رویت چنین مواردی یا شکایت مردم، پلیس به موضوع ورود کرده و این فضاها برای بار اول به مدت سه ماه پلمپ خواهد شد.
رئیس پلیس پایتخت با اشاره به قدرت نمایی بعضی از این اراذل واوباش در فضای مجازی نیز به ایسنا اظهار داشت: در مجموع ۲۴ تارنما که مبادرت به بارگذاری تصاویر و محتواهای مربوط به اراذل و اوباش کرده بودند شناسایی شد. همین طور هفت صفحه که در دیگر فضاهای مجازی مبادرت به چنین اقداماتی کرده بودند شناسایی شده و گردانندگانشان دستگیر شدند.
بگفته سردار رحیمی دستگاه قضایی در اجرای این طرح همکاری خوبی با پلیس داشته و این اراذل و اوباش به اشد مجازات محکوم خواهد شد.
رحیمی در آخر اصرار کرد که اجرای این طرح ها بمنظور اجرای امنیت در پایتخت ادامه خواهد داشت.1399/07/07
14:20:38
5.0 / 5
1956
تگهای خبر: دام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک