فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران:

شكارچیان قانونمند در سامانه سازمان حفاظت محیط زیست ثبت نام كنند

شكارچیان قانونمند در سامانه سازمان حفاظت محیط زیست ثبت نام كنند خرید و فروش حیوان خانگی: فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران اظهار داشت: هرگونه صدور پروانه شكار و صید منوط به ثبت نام و درج اطلاعات متقاضی در سامانه شكار وصید سازمان حفاظت محیط زیست می باشد.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا نقی میرزاكریمی اضافه كرد: شكارچیان قانونمند باید درسامانه صدور مجوز شكار و صید سازمان حفاظت محیط زیست به نشانی اینترنتی eservice. doe. ir رجوع و با مطالعه راهنما ثبت اطلاعات درسامانه ثبت نام كنند.

وی با اشاره به اینكه هدف از طریق اندازی این سامانه، تولید سیستم یكپارچه كشوری برای ثبت نام الكترونیك درخواست صدور پروانه شكار وصید است، اظهار داشت: این اقدام به منظوركاهش مراجعات، كاهش ضریب خطا در اعمال محرومیت ها، دسترسی به بانك اطلاعات متخلفان شكار وصید درسراسركشو، ثبت پروانه های صادره، ثبت دفاتر شناسایی شكارچیان و روند تمدید آن ها است.

به گزارش سایت اطلاع رسانی محیط زیست استان تهران(سامات)، میرزاكریمی در انتها اظهاركرد: بر همین مبنا هرگونه صدور پروانه شكار و صید منوط به ثبت نام و درج اطلاعات متقاضی در این سامانه است و متقاضیان باید از این طریق اقدام نمایند.
1396/10/03
15:05:56
5.0 / 5
5391
تگهای خبر: حفاظت , دام , شكار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک