استاندار تهران تاكید كرد

ضرورت بهره گیری از بخش خصوصی برای پروژه های پژوهشی

ضرورت بهره گیری از بخش خصوصی برای پروژه های پژوهشی خرید و فروش حیوان خانگی: استاندار تهران بر ضرورت بهره گیری از بخش خصوصی برای پروژه های پژوهشی در سطح استان تهران تاكید نمود.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در آخر جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ششمین جلسه شورای برنامه ریزی استان تهران با حضور اعضا انجام شد که در آن شهرک صنعتی کفش اسلامشهر مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد که در کارگروه زیربنایی موضوع بررسی شود.
وی ادامه داد: موضوع شهرک کفش اسلامشهر ظرف مدت دو هفته در کارگروه زیربنایی بررسی خواهد شد و در جلسه بعدی شورای برنامه ریزی این مساله برای تصمیم گیری در دستور کار قرار خواهد گرفت.
وی افزود: جابجایی آرامستانی که در شهرک صنعتی پرند مقرر بود راه اندازی شود نیز در این نشست در دستور کار قرار داشت که مباحث آن در جلسه عنوان شد و این مساله نیز مقرر شد در ابتدا در کارگروه زیربنایی بررسی شود. همین طور در این نشست یک درصد بودجه پژوهشی استان تهران مورد بررسی قرار گرفت و تکلیف شد که پروژه های نیمه تمام سال ۱۳۹۸ تکمیل شود و در جلسه بعدی شورای برنامه ریزی استان فهرست پروژه های پژوهشی سال جاری مورد بررسی و تصویب قرار گیرد.
استاندار تهران اشاره کرد: باید در سطح استان تهران بهره گیری از مشارکت بخش خصوصی در پروژه های پژوهشی بطور جدی مدنظر قرار گیرد که خوشبختانه اداره کل ورزش و جوانان در استان تهران بیشترین پروژه ها را داشته است به همین دلیل کارگروهی شکل گرفته است تا موانع پروژه ها برای بهره گیری از ظرفیت بخش خصوصی حل و فصل شود.
منبع:

1399/07/29
01:04:41
5.0 / 5
1519
تگهای خبر: دام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک