دستگیری كلاهبرداران اسكیمری

دستگیری كلاهبرداران اسكیمری به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی رئیس پلیس فتا تهران بزرگ از دستگیری چهار عضو باند کلاهبرداران اسکیمری آگاهی داد و اظهار داشت: متهمان 30 میلیارد ریال از کارت های بانکی شهروندان برداشت کرده بودند.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا سرهنگ داود معظمی گودرزی اظهارکرد: برخی از شهروندان به پلیس فتا مراجعه و از برداشت غیر مجاز از حساب بانکی شان شکایت کردند که بررسی موضوع در اختیار تیمی از کارآگاهان قرار گرفت.

وی اضافه کرد: درباب عامل و چگونگی برداشت از حساب مالباختگان تحقیق به عمل آمد که با اشتراک گیری از اظهارات شاکیان، کارآگاهان دریافتند که شاکیان در محله های یکسانی سکونت دارند و در یک بازه زمانی معین از کارت های عابربانکشان خرید شده است.

رئیس پلیس فتا تهران افزود: با به دست آمدن این سرنخ ها کارآگاهان احتمال دادند که مجرم یا مجرمان با بهره گیری از دستگاه اسکیمر کارت های عابر بانک را کپی کرده اند.

گودرزی با اشاره به اینکه در ادامه تحقیقات پلیسی مشخص شد که چهار متهم با همکاری یکدیگر از حساب بانکی شهروندان برداشت کرده اند، اظهار داشت: هویت و مخفیگاه متهمان شناسایی شده است و با هماهنگی های قضائی هر چهار نفر در عملیات های منسجم دستگیر شدند.

وی با اعلان اینکه متهمان به جرم ارتکابی معترف و اعلام کردند که۵۰ عدد عابر کارت شهروندان را کپی و با آنها کالا خریداری نموده اند، اظهار داشت: کارشناسان مبلغ سرقت شده از حساب های بانکی مالباختگان را ۳۰ میلیارد ریال اعلام نموده اند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس گودرزی از شهروندان خواست هنگام خرید با کارت بانکی و انجام عملیات بانکی با دستگاه پوز سیار حتما رمز اول توسط دارنده کارت وارد شود و از در اختیار گذاشتن رمز های بانکی خود به دیگران و فروشندگان اجتناب کنند. فروشنده موظف است که دستگاه کارخوان (pos) را در اختیار خریدار قرار دهد.

منبع:

1399/10/18
23:47:06
0.0 / 5
926
تگهای خبر: خرید , دام , دریا , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک