وحیدی به خرید و فروش حیوان خانگی خبر داد

تقاضای برخی از نمایندگان جهت بررسی با اولویت لایحه رتبه بندی معلمان

تقاضای برخی از نمایندگان جهت بررسی با اولویت لایحه رتبه بندی معلمان خرید و فروش حیوان خانگی: نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت که بیش از 100 نماینده مجلس در نامه ای به رئیس مجلس خواهان بررسی خارج از نوبت لایحه رتبه بندی معلمان شدند.


محمد وحیدی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: بیش از ۱۰۰ نماینده مجلس با امضای نامه ای به رئیس مجلس خواهان بررسی با اولویت و خارج از نوبت لایحه رتبه بندی معلمان در صحن علنی مجلس برمبنای تبصره ۱ ماده ۱۰۰ بخشنامه داخلی شدند.
به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا متن نامه نمایندگان به رئیس قوه مقننه به شرح زیر است:
«جناب آقای دکتر قالیباف رییس محترم مجلس شورای اسلامی و هیات رئیسه محترم مجلس شورای اسلامی
سلام علیکم
احتراما اینجانبان امضا کنندگان ذیل به استحضار می رساند به دنبال وصول لایحه نظام رتبه بندی معلمان از طرف دولت محترم برمبنای تقاضا و پیگیری مکرر اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در سال ۱۳۹۹ و تصویب آن به اتفاق آراء در کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در نخستین جلسه سال ۱۴۰۰ با اختتام مهلت ارائه پیشنهادات از طرف نمایندگان محترم اکنون در دستور هفتگی مجلس قرار دارد. با توجه به تقاضای به حق جامعه فرهنگیان کشور و عدم اجرای رتبه بندی ویژه معلمان در طول ۱۰ سال قبل و لزوم تصویب آن در مجلس شورای اسلامی در اجزای جزء ۲ ماده ۶۳ قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه دستور فرمایید این لایحه با اولویت وفق تبصره ۱ ماده ۱۰۰ قانون بخشنامه داخلی مجلس در دستور مجلس قرار گیرد و در اسرع وقت با تصویب و ابلاغ زمینه اجرای آن فراهم شود.
ضمنا در قانون بودجه سال ۱۴۰۰ پیش بینی تامین اعتبار اجرای آن صورت گرفته است.»




منبع:

1400/03/09
21:15:39
5.0 / 5
391
تگهای خبر: آموزش , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک