رییس سازمان مدیریت استان تهران:

نقص اطلاعات در زمینه اشتغال فضای مجازی امکان راهبری جامع را از بین برده است

نقص اطلاعات در زمینه اشتغال فضای مجازی امکان راهبری جامع را از بین برده است رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با تاکید بر لزوم راهبری جامع در زمینه اشتغال فضای مجازی اظهار داشت: نقص اطلاعات در زمینه اشتغال فضای مجازی امکان راهبری جامع را از بین برده است.


مسعود شفیعی در گفت و گو با ایسنا، در تشریح روند ایجاد راهبرد جامع برای اشتغال در فضای مجازی اظهار داشت: اطلاعات به دست آمده از میزان اشتغال به وجود آمده در فضای مجازی اطلاعات دقیق و کاملی نیست. نقص اطلاعات در این عرصه سبب شده نتوان راهبری جامع و کاملی در این عرصه داشت و برای توسعه این حوزه اقدام اساسی در قالب قانون انجام داد.

وی افزود: وظیفه قانونی سازمان مدیریت و برنامه ‎ریزی استان تهران این است که در زمینه اشتغال راهبری داشته باشد اما با وجود اشتغال های بی شمار به وجود آمده در فضای مجازی نمی توان رصدی از این فضا داشت و راهکارهایی برای بهبود کسب و کارهای اینترنتی ارائه داد.

شفیعی اشاره کرد: اینکه فضای مجازی و حوزه ICT، در زمینه اشتغال به سادگی مورد استفاده قرار می گیرد و برخی بروکراسی های اداری را ندارد، نقطه قوت این فضاست و ما به دنبال ایجاد محدودیت و سنگ اندازی در فضای تجارت الکترونیک نیستیم.
وی افزود: یکی از ماموریت های معاونت آمار و اطلاعات سازمان مدیریت اجرای طرح های آماری درباب اشتغال برای رصد میزان اثربخشی برنامه های اشتغال در استان است و در زمینه ICT نیز نیازمند رصد فعالیت ها و میزان اشتغال هستیم تا بتوانیم اثر بخشی طرح های اشتغال در این عرصه را مورد بررسی قرار دهیم.1400/05/21
12:33:37
5.0 / 5
375
تگهای خبر: اینترنت , دام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک