ارائه طرح کاپ در وبینار بین المللی سئول

ارائه طرح کاپ در وبینار بین المللی سئول طرح کاپ (کاهش پسماند) به دعوت دولت کلانشهر سئول، متروپلیس و UCLG در رویدادی جهانی با محوریت تاب آوری شهری ارائه شد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، این رویداد آنلاین جهانی با هدف ارائه طرح ها و به اشتراک گذاشتن تجربیات با همکاری UCLG، Metropolis و UCLG-ASPAC برگزار شده است.
این تجربه از طرف صدرالدین علیپور مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند بعنوان یک تجربه موفق، مبتکرانه و شایان توجه که می تواند با توسعه ظرفیت های شهری زمینه ای برای ایجاد شهری پایدار و تاب آور فراهم آورد، ارائه شد و مورد توجه قرار گرفت.
پیش تر سیاستگذاری ها و اقدامات طرح کاپ بعنوان یکی از ۴۱۳ پروژه برتر مدیریت شهری در وب سایت رسمی سازمان جهانی متروپلیس انتشار یافته بود.
همین طور گزارش طرح کاپ بر روی صفحه Community News و News Feed و صفحه اصلی متروپلیس و همین طور توئیتر در تیتر اول قرار گرفت و به علت چند وجهی بودن پروژه و این که اهداف چندگانه ای از طرح توسعه پایدار را پوشش می دهد، برای ارائه به این وبینار و برنامه آموزشی دعوت شده است.
شرکت کنندگان در این برنامه مقامات دولتی و اعضای UCLG، Metropolis و UCLG-ASPAC بودند و از اهداف این وبینار، افزایش توانایی برای ساختن شهرهای تاب آور، افزایش همکاریهای بین المللی برای به اشتراک گذاشتن سیاست ها و استراتژی ها بمنظور ساختن شهرهای تاب آور بود.
طبق گزارش سایت شهر، سازمان جهانی متروپلیس بعنوان انجمن جهانی شهرهای بزرگ و کلانشهرها، مرکز و بستری برای ارتباط و اشتراک گذاشتن تجربیات محلی و جهانی فراهم می آورد.1400/06/28
20:28:32
5.0 / 5
442
تگهای خبر: آموزش , دام , سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک