رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران تاكید كرد

لزوم تخصیص اعتبار برای مقابله با پدیده گرد و غبار در تهران

لزوم تخصیص اعتبار برای مقابله با پدیده گرد و غبار در تهران خرید و فروش حیوان خانگی: رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران بر لزوم تخصیص اعتبار برای مقابله با پدیده گرد و غبار در استان تهران تاکید نمود.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، مسعود شفیعی در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هفتمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه تهران امسال امروز یکشنبه با حضور اعضا انجام شد که موضوعات مختلف مورد بحث قرار گرفت. در این نشست لزوم تخصیص اعتبارات برای مبارزه با گرد وغبار در استان تهران بررسی گردید.
وی اظهار داشت: ر این جلسه بیشترین تاثیرپذیری از پدیده گرد و غبار در سطح تهران مورد ارزیابی قرار گرفت و قرار شد این استان نیز به تناسب اعتبارات ملی درباب پیگیری اعتبارات استانی اقدامات لازم را انجام دهد.
شفیعی اشاره کرد: ساماندهی صنوف در شهر پردیس نیز یکی دیگر از موضوعات بود که قرار شد شهرداری پردیس با بهره گیری از مبانی قانونی نسبت به صدور پروانه لازم برای اراضی که در محدوده شهر هستند اقدام نمایند. همین طور برای سایر واحدهای صنفی فاقد سند در جلسه بعدی شورای برنامه ریزی استان تهران بررسی های لازم صورت خواهد گرفت تا راه حل مناسبی جهت کسب پروانه این واحدها اندیشیده شود.
وی اشاره کرد: مجتمع های صنفی در سطح تهران دارای موضوعات زیاد و متنوعی هستند برهمین اساس قرار شد بررسی مشکلات این مجتمع ها نیز با ارائه گزارشی در جلسه بعدی شورا مورد ارزیابی قرار گرفته و تصمیمات لازم اتخاذ شود.
وی در تشریح دستاوردهای برگزاری جلسات شورای بر نامه ریزی تهران اظهار داشت: در جلسات شورای برنامه ریزی سیاستگذاری ها انجام می شود و موضوعات جزئی اجرائی کمتر در شورا مطرح می شود بدین سان اعضا بصورت کلان مشکلات واحدهای صنفی در سطح تهران را مورد بررسی قرار می دهند و نسبت به رفع مشکلات بصورت ریشه ای اقدام می شود.
منبع:

1400/07/18
23:28:19
5.0 / 5
403
تگهای خبر: دام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک