سهام شستا بهتر از گذشته می شود

سهام شستا بهتر از گذشته می شود مدیرعامل شستا مهم ترین برنامه اش در دوره مدیریتی جدید را مولدسازی دارایی های غیرمولد شستا دانست و اظهار داشت: بطور قطع ساماندهی می نماییم که وضعیت سهام شستا بهتر از گذشته شود.


علی رستمی در گفتگو با ایسنا، ضمن اشاره به اجرای بیشتر از ۱۰۰ پروژه در شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی اظهار نمود: هم اکنون ارزش سرمایه گذاری های انجام شده در شستا ۴۲ هزار میلیارد تومان است و هدف گذاری شده که این میزان در این دوره مدیریتی ۱۰ برابر شده و به ۴۰۰ هزار میلیارد تومان برسد. این امر بطور قطع نیازمند تلاش شبانه روزی است.
وی درباره مهم ترین برنامه هایش برای اداره شستا اظهار داشت: مهم ترین برنامه ام مولدسازی دارایی های غیرمولد شستا است. در این راستا شرکتهای زیان ده ساماندهی شده و پروژه های در دست اجرا هم همانطور که گفته شد با تلاش شبانه روزی تکمیل شده و سرعت خواهند گرفت.
مدیرعامل شستا اضافه کرد: باید این مورد را درنظر داشت که با مولدکردن سرمایه های راکد، افزایش سودآوری را شاهد خواهیم بود؛ ضمن آنکه تحرک و پویایی شستا که حدود ۱۵ درصد تولید ناخالص داخلی را تشکیل می دهد باعث حرکت و رشد دیگر مجموعه های اقتصادی خواهد شد.
رستمی در حاشیه مراسم معارفه اش بعنوان مدیرعامل جدید شستا، درباره وضعیت سهام شستا در بورس هم اظهار داشت: برنامه ریزی کرده و بطور قطع ساماندهی می نماییم که وضعیت سهام شستا بهتر از گذشته بشود. این نوید را به سهامداران می دهم که نگران نباشند. بخشی از افت های رخ داده ناشی از شرایط اقتصادی کشور و بازار بوده است، اما حالا که بازار وضعیت متعادل و متناسبی پیدا کرده، سرمایه گذاری در سهام شستا می تواند برای سهامداران منافع خوبی به دنبال داشته باشد.
منبع:

1400/08/08
10:05:39
5.0 / 5
391
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک