اخطار هواشناسی نسبت به آلودگی هوای تهران و کرج

اخطار هواشناسی نسبت به آلودگی هوای تهران و کرج به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی سازمان هواشناسی نسبت به آلودگی هوای تهران و کرج به دنبال پایداری جو اخطار داد.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا سازمان هواشناسی با صدور هشدار زردرنگ آورده است: درپی پایداری جو از سه شنبه (۱۸ آبان ماه) تا چهارشنبه (۱۹ آبان ماه) افزایش غلظت آلاینده ها در هوای تهران و کرج پیشبینی می شود.

در پی حاکمیت این شرایط جوی امکان کاهش کیفیت هوا تا شرایط ناسالم برای گروههای حساس و رشد شاخص تا شرایط ناسالم برای تمام گروه ها در مناطق صنعتی و پرتردد در صورت عدم کنترل منابع آلاینده ثابت و متحرک وجود دارد.

سازمان هواشناسی نسبت به پرهیز از ترددهای غیرضروری بخصوص برای سالمندان، کودکان و افراد با سابقه بیماری و ریوی، تا حد امکان عدم فعالیت فیزیکی و ورزشی در فضای باز، مدیریت سوخت و زمان فعالیت واحدهای صنعتی در سطح و حومه کلان شهرها سفارش می کند.

به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا هشدار زردرنگ به معنای این است که پدیده ای جوی رخ خواهد داد که امکان دارد در سفرها و انجام کارهای روزمره اختلالاتی را ایجاد نماید. این اخطار برای آگاهی مردم صادر می شود تا بتوانند آمادگی لازم را برای مواجهه با پدیده ای جوی داشته باشند که از حالت معمول کمی شدت بیشتری دارد. از طرفی مسؤلان هم در جریان این هشدارها قرار می گیرند تا اگر لازم باشد تمهیداتی را بیندیشند.
1400/08/17
09:13:46
5.0 / 5
446
تگهای خبر: آب , آلودگی , بیماری , سوخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک