دبیر قرارگاه مركزی جهاد سازندگی خبر داد:

ساخت 10 هزار واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد کشور

ساخت 10 هزار واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد کشور به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی لرستان دبیر قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه با اشاره به قرارداد سپاه و کمیته امداد امام خمینی(ره) برای ساخت مسکن برای مددجویان کمیته امداد، اظهار داشت: در قالب این تفاهم نامه 10 هزار و 600 واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد 14 استان کشور تولید شده است.


سیدضیاءالدین حزنی امروز، ۲۱ دی ماه در مراسم افتتاح ۵۰۰ واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان با اشاره به تفاهم نامه کمیته امداد و سپاه برای ساخت مسکن مددجویان، اظهار نمود: کمک های مؤمنانه و اقدامات مردم لرستان در روزهای کرونا باارزش بود.
وی با اشاره به این که از موفقیت های نظام انسجام در مدیریت کرونا بود، وظیفه سپاه را دفاع از انقلاب اسلامی ایران و خدمت به مردم دانست و اظهار داشت: توسط رده های مختلف سپاه در لرستان تا امروز دو هزار و ۹۴۸ پروژه عمرانی و ۱۳ هزار ۸۳۵ پروژه غیرعمرانی مجموعاً با اعتباری بیش از ۲۲۶ میلیارد و ۹۵ میلیون تومان توسط سپاه در لرستان هزینه شده است.
حزنی با تاکید بر این که طی قرارداد سپاه با کمیته امداد، ۱۰ هزار و ۶۰۰ واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد در ۱۳ استان ساخته شد، افزود: در لرستان ۴۲۰ واحد توسط سپاه لرستان و ۸۰ واحد هم توسط دانشگاه امام حسین(ع) ایجاد می شود که در مجموع ۵۰۰ واحد توسط سپاه لرستان تکمیل شده است.
دبیر قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه با اشاره به این که در طرح شهید کاظمی باید در سه هزار و ۵۰۰ روستا، هر روستا دو واحد مسکونی ساخته می شد که تورم و گرانی ها این کار را تحت تاثیر قرار داد اما با کار جهادی این امر محقق شد، اظهار داشت: در جریان راه اندازی مسکن برای مددجویان کمیته امداد ۹۰۰ سری جهیزیه هم به مددجویان اهدا شد.
وی با اشاره به این که تمام خانواده های دارای دو معلول با همکاری سپاه در لرستان صاحب خانه می شوند، اظهار نمود: سه هزار سری جهیزیه به محرومان لرستان اهدا می شود و مسئولیت ساخت مسکن برای مددجویان به جهاد سازندگی واگذار شده است.
منبع:

1400/10/21
23:24:20
5.0 / 5
339
تگهای خبر: دام , زندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک