در جلسه بررسی مراسم پیاده روی اربعین عنوان شد؛

راه اندازی ستاد مردمی اربعین در مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران

راه اندازی ستاد مردمی اربعین در مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی در جلسه بررسی مراسم پیاده روی اربعین با تاکید بر راه اندازی ستاد مردمی اربعین در مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران، قرارگاه های خدمت مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران برای اربعین در عراق و مرزهای ایران طبق جفرافیا، تقسیم و واگذار شد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، جلسه بررسی مسائل پیرامون مراسم پیاده روی اربعین حسینی با حضور معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، شهرداران مناطق ۲۱، ۱۷، ۱۳، ۱۲، ۱۱، ۵، ۳، ۱ و ۲۲ و مدیران این دو معاونت برگزار گردید.
حسین نظری در شروع جلسه بررسی مسائل مراسم پیاده روی اربعین حسینی ضمن اشاره به این که گاهی اوقات توفیقات تکرار نشدنی است، اظهار نمود: امیدوارم این توفیق حاصل شود که در روزهای اربعین سعادت قدم برداشتن در پیشگاه امام حسین(ع) و خدمت به زائرین ایشان را داشته باشیم.
معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران ضمن اشاره به این که هر چقدر به کشتی ائمه نزدیک تر باشیم، ماجورتر و امیدارتر می شویم، اضافه کرد: نزدیکی به ائمه اطهار(ع) دو معنا دارد؛ قدم اول تقرب به پیشگاه الهی و قدم دوم خدمت به مردم که توجه خاص الهی است؛ ان شاءالله این دو مورد در این ایام به یکدیگر بپیوندند و بتوانیم قدم های خوبی برداریم.
در ادامه این جلسه محمدامین توکلی زاده، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران اظهار داشت: در جلساتی که تابحال پیرامون بررسی مسائل پیرامون مراسم پیاده روی اربعین حسینی برگزار شده، موارد مختلف نیاز سنجی و دسته بندی شده است.
وی با تکیه بر این که با عنایت به کاهش ویروس کرونا و امکان افزایش حضور زوار بعد از دو سال محرومیت از پیاده روی اربعین، سال جاری با حضور متفاوت و حداکثری مردم مواجه هستیم، اظهار داشت: همینطور با عنایت به افزایش دمای هوا در طول روز، پیاده روی شبانه را در پیش داریم و باید برای اسکان روزانه، حمل و نقل مناسب، تهویه و سرمایش، تغذیه مناسب فصل گرما، سلامت و... برنامه ریزی داشته باشیم.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: مردم از دیرباز تابحال نخستین و بهترین برگزارکنندگان مراسم اربعین حسینی بوده اند؛ پیوستگی مدیریت شهری با مردم هم از خصوصیت های مراسم اربعین سال جاری است؛ مردم در صف مقدم برنامه ها حضور دارند و مدیریت شهری هر جا که لازم باشد از آنها حمایت و پشتیبانی می کند.
توکلی زاده با تکیه بر ضرورت اطلاع رسانی چگونگی زیارت زائرین ایرانی متناسب با شرایط کربلا در روز اربعین اظهار داشت: برای هماهنگی بیشتر لازم است با استانداران استانهای مرزی جلساتی برگزار گردد.
طبق گزارش سایت شهر، در انتها این جلسه، شهرداران مناطق ۲۲ گانه گزارشاتی در مورد ستادهای مردمی اربعین در مناطق عرضه دادند و قرارگاه های خدمت مناطق در عراق و مرزهای ایران طبق جفرافیا، تقسیم و واگذار شد.1401/05/05
23:48:02
5.0 / 5
87
تگهای خبر: دام , دما , سایت , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک