بندپی: برخی جایگاه استاندار را تشریفاتی می دانند

بندپی: برخی جایگاه استاندار را تشریفاتی می دانند به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی استاندار تهران با تاكید بر اینكه فرمانداران و مدیران كل استان برای افتتاح پروژه ها باید با استاندار هماهنگ باشند اظهار داشت: در سنوات گذشته جایگاه نماینده عالی دولت در استان تهران تضعیف شده و برخی جایگاه استاندار را تشریفاتی تلقی می كنند.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در نشست بررسی مشكلات شهرستان ملارد كه با حضور فرماندار این شهرستان برگزار گردید اظهار داشت: مدیران كل و فرمانداران برای دعوت از وزرا جهت افتتاح پروژه های منطقه ای باید با استاندار تهران هماهنگ باشند. در سنوات گذشته جایگاه نماینده عالی دولت در استان تهران تضعیف شده و برخی جایگاه استاندار را تشریفاتی تلقی می كنند.
وی ادامه داد: باید نسبت به تصدی نماینده عالی دولت در استان و شهرستان اهتمام داشته باشیم. هر زمان موفقیتی حاصل شده نام سایر نهادها به میان آمده و در زمان بروز هر مشكل نام استانداری مطرح می شود.
وی تصریح كرد: در حوزه اعتبارات بودجه اجرایی عمرانی امسال نسبت به سال قبل بالغ بر ۴۰ درصد كاهش داشته و در بودجه سال آینده هم نسبت به امسال ۲۰ درصد رشد را شاهد می باشیم. متأسفانه بعضی از مدیران كل خویش را به وزرا وصل كرده و بنابراین در سفرهای وزرا به شهرستان های استان هیچ سهم خواهی استانی به وجود نمی آید.
استاندار تهران تصریح كرد: پس از دهه مبارك فجر در صورت عدم هماهنگی سفر هر یك از وزرا به شهرستان های استان، هیچ یك از مدیران كل و فرمانداران حق همراهی در این سفرها را نخواهند داشت.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به اینكه از رئیس جمهور درخواست می كنم اختیارات سایر استان ها را در حوزه اختیارات استانداری تهران ضمیمه كند اضافه كرد: به جهت اقدام ستاد تنظیم بازار كشور در مناسبات استانی این ستاد در استان تهران، صحبت هایی با معاون اول رئیس جمهور شده و مقرر شد تا ستاد تنظیم بازار استان تهران مثل سایر استان ها به صورت مستقل عمل كند. مشكلات امروز دست به دست هم داده و شاهد یك عقب ماندگی تاریخی در حوزه شاخص های عمومی، فرهنگی و امكانات رفاهی در استان تهران هستیم.1397/11/11
21:33:48
5.0 / 5
4403
تگهای خبر: دام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک