انتقاد امام جمعه فردیس از ادامه حواشی در شورای شهر

انتقاد امام جمعه فردیس از ادامه حواشی در شورای شهر به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی امام جمعه فردیس با انتقاد از بی توجهی استانداری البرز نسبت به اوضاع شورا و شهرداری فردیس اظهار داشت: من نمی فهمم چه دستی در كار است كه استانداری اقدامی نمی كند و جلسه ای در این خصوص تشكیل نمی دهد؟ می خواهید مردم فردیس را به خاطر اینكه می خواستند شهرداری و شورای مستقل داشته باشند مجازات كنید؟


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، حجت الاسلام علی اكبر ایمانی اظهار داشت: فردیس مدت هاست گرفتار برخی اختلافات در شورای شهر و شهرداری شده است؛ وارد این بحث نمی شوم كه حق با كیست ولی از استاندار البرز و هیئت نظارت بر كار شوراها می خواهم به این مورد رسیدگی كنند.
ایمانی اضافه كرد: آقای استاندار منتظر چیست؟ شهرداری فردیس نه به خاطر بی پولی بلكه به علت عدم تصویب متمم بودجه توسط شورا در پرداخت حقوق و عیدی كاركنان خود ناتوان شده است؛ این كاركنان باید چه كار كنند؟ باید حتماً به خیابان بریزند تا استانداری اقدام كند؟
وی افزود: من نمی فهمم چه دستی در كار است كه استانداری اقدامی نمی كند و جلسه ای در این خصوص تشكیل نمی دهد؟ می خواهید مردم فردیس را به خاطر اینكه می خواستند شهرداری و شورای مستقل داشته باشند مجازات كنید؟ اساساً اینطور نیست و اگر چنین قصدی ندارید به این مردم كمك كرده و اقدامی انجام دهید.
امام جمعه فردیس اضافه كرد: معنا ندارد كه این همه اختلاف وجود داشته باشد، شهر قفل شود و استانداری هیچ كاری انجام ندهد؛ تشكیل یك جلسه چقدر زحمت دارد؟ اگر شهردار متخلف است شهردار را بردارید و اگر شورا زورگویی می كند با كسانی كه زور می گویند برخورد كنید، این معنا ندارد كه طرفداری از جریان یا شخص خاصی نماییم ما باید طرفدار مردم باشیم.
ایمانی تصریح كرد: مجموعه شما ماهانه ده ها میلیون حقوق می گیرند؛ باید سامان دهید این نمی گردد كه كارها به حال خود رها شود؛ شهروندان فردیس از استاندار می خواهند به این مورد ورود كند، از این مساله نگذرید و برای شورا و شهرداری فردیس برپایه حق فكر و رفتار كنید.



1397/12/11
17:43:56
5.0 / 5
4328
تگهای خبر: دام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک