عضو شورای شهر تهران خطاب به زاكانی:

شهردار منتخب تهران به بدنه شهرداری آرامش دهد

شهردار منتخب تهران به بدنه شهرداری آرامش دهد به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی عضو شورای شهر تهران خطاب به زاکانی با اشاره به اینکه به پرسنل شهرداری در زمان انتخابات قول دادیم و گفتیم به شما اعتماد داریم، اظهار داشت: خواهش می کنم موضع خویش را در این حوزه روشن کنید و به بدنه شهرداری آرامش دهید که آنها نگران نباشند، شما نشان دادید ضد فساد و رانت هستید و این افتخار ما است.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، ناصر امانی بعد از استماع سخنان علیرضا زاکانی، کاندیدای سمت شهرداری تهران اظهار داشت: چون نخستین بار است که از این میکروفن با اراده مردم تهران استفاده می کنم و این قدرت را در اختیار من گذاشتند که بتوانم در صحن علنی صحبت کنم، از خدا می خواهم این میکروفن جز برای رضایت خدا و منافع مردم باز نشود.
ایشان در ادامه روز خبرنگار را به همه اصحاب رسانه تبریک گفت و اضافه کرد: آقای زاکانی در صحبت های خود به نکته خوبی اشاره کردند؛ شهر، شهروند و شهرداری مثلث سه ضلعی است و برای رسیدن به ایده آل الگوی جهان اسلام باید به شهرداری بپردازیم.
این عضو شورای شهر تهران اظهار داشت: پس از انقلاب همیشه از بیرون به شهرداری آمدند و ایرادی ندارد و شما هم وارد شهرداری تهران خواهید شد. اما هم اکنون شهرداری تهران به بلوغی رسیده است که می گوید من می توانم که مدیران را از بدنه خود عرضه کنم.
امانی تصریح کرد: بدنه شهرداری تهران نگران هستند، آقای علوی در صحبت های خود گفتند که ما می ایستیم در مقابل مدیران اتوبوسی، ما هم با شما هم پیمانیم اما از آقای زاکانی می خواهیم اینجا موضع خویش را پشت این تریبون نسبت به این مورد روشن کنند. به پرسنل شهرداری در زمان انتخابات قول دادیم و گفتیم به شما اعتماد داریم، بنابراین خواهش می کنم موضع خویش را در این حوزه روشن کنید و به بدنه شهرداری آرامش دهید که آنها نگران نباشند. شما نشان دادید ضد فساد و رانت هستید و این افتخار ما است اما این کافی نیست، مهم کار سنگین اجرایی می باشد که از فردای انتخاب بر عهده می گیرید.
منبع:

1400/05/17
15:59:30
5.0 / 5
285
تگهای خبر: دام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک