فعالیت جهادی 5 هزار معلم قمی در فصل تابستان

فعالیت جهادی 5 هزار معلم قمی در فصل تابستان به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی قم مدیرکل آموزش و پرورش استان قم با اشاره به اینکه در تابستان نزدیک به ۵ هزار نفر از معلمان به صورت جهادی در مدارس حضور پیدا می کنند، اضافه کرد: پارسال دو میلیارد تومان کمک مؤمنانه توسط معلمان جمع آوری شده است و تنها در یک ناحیه ۹۰۰ نفر از بچه های بی سرپرست و بد سرپرست توسط معلمان سرپرستی می شوند.یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش و علیرضا رحیمی مدیرکل آموزش و پرورش استان قم به همراه تعدادی از معاونان وزیر آموزش و پرورش در حاشیه جشن دختران آفتاب با آیت الله سعیدی دیدار و گفتگو کردند.

آیت الله سعیدی در این دیدار بر ضرورت استفاده از ظرفیت مدارس و دانش آموزان در تابستان تاکید کرد و اظهار داشت: ۱۰۰ روز تعطیلی مدارس زمان زیادی است و باید از این فرصت نهایت استفاده برای مسائل تربیتی دانش آموزان برده شود.

همچنین رحیمی در این دیدار با اشاره به اینکه ۸۰۰ مبلغ برای فعالیتهای تابستانی مدارس استان قم آماده شده اند، اظهار نمود: در تمام مدارس استان قم طرح مدرسه تربیت محوری برگزار می گردد.

وی اضافه کرد: وزیر آموزش و پرورش به قم عنایت ویژه دارد چونکه قم آشیانه اهل بیت(ع) است و اعتبار قابل توجهی برای تأمین نیازهای اولیه مدارس اختصاص داده اند تا مبلغ به مدارس اعزام شوند و بچه ها در مدارس فعالیتهای مختلف علمی آموزشی، مذهبی قرآن را ببینند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قم با اشاره به اینکه در تابستان نزدیک به ۵ هزار نفر از معلمان به صورت جهادی در مدارس حضور پیدا می کنند، اضافه کرد: پارسال دو میلیارد تومان کمک مؤمنانه توسط معلمان جمع آوری شده است و تنها در یک ناحیه ۹۰۰ نفر از بچه های بی سرپرست و بد سرپرست توسط معلمان سرپرستی می شوند.منبع:

1401/03/13
14:57:14
5.0 / 5
145
تگهای خبر: آموزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک