وزیر كشور تأكید كرد:

ظرفیت استانداری ها و وزارت کشور در خدمت طرح جهش ملی مسکن

ظرفیت استانداری ها و وزارت کشور در خدمت طرح جهش ملی مسکن به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی وزیر کشور با اشاره به این که همه ظرفیت استانداری ها و وزارت کشور در خدمت طرح ˮجهش ملی مسکنˮ است، اظهار داشت: مشکل سندهای قولنامه ای نیز باتوجه به توافق شفاهی که با دیوان عدالت اداری انجام شده است باید موضوع در دستور کار قرار بگیرد و بصورت جدی پیگیری شود.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، احمد وحیدی در جلسه معاونین عمرانی استانداری های کشور درباب طرح جهش ملی مسکن اظهار داشت: محوریت این طرح با وزارت راه است اما مسئولیت همه جانبه آن بر عهده این وزارتخانه به تنهایی نیست؛ بلکه مسئولیت آن متوجه همه است یعنی همه وزارتخانه ها خصوصاً در استانها، استانداران مسئولیت دارند و این کار بر عهده همه قرار دارد؛ پس این که تنها مشکلات را عنوان نماییم کافی نیست. باید دست به دست هم بدهیم و مشکلات را در طول کار حل و فصل نماییم.
وی ادامه داد: هیچ دلیلی برای عدم تحقق این امر مهم وجود ندارد. یکی از کارکردهای این طرح فعال شدن مسکن می باشد که به تبع آن تولید ما نیز فعال می شود. دوستان در استانها اختیاراتی که نیاز دارند را اعلام کنند. در حقیقت باید درخواست های عملیاتی خودرا در جهت حل مشکلات مطرح نماییم.
وزیر کشور افزود: در زمینه تامین آب باید از وزیر نیرو اختیاراتی بگیریم. البته باید ظرفیت سنجی صورت گیرد اما در نهایت باید اعلام نماییم که چه می خواهیم که این طرح را به خوبی و در وقت خود اجرائی نماییم.
وحیدی با تاکید بر این که در طرح جهش مسکن مطالبی همچون تامین مدرسه، کلانتری، مسجد و... پیش بینی شده است، اضافه کرد: این موضوعات در حالی در این طرح پیش بینی شده که در طرح های گذشته این موارد وجود نداشت و مشکلاتی را ایجاد می کرد. همین طور درباب بافت های فرسوده به روشنی می دانیم که مشکلات اجتماعی فراوانی در پی بافت های فرسوده ایجاد می شود؛ پس اگر در طرح جهش مسکن این مساله را مورد توجه قرار دهیم درحقیقت دو مشکل را همزمان حل کرده ایم. مشکل سندهای قولنامه ای نیز باتوجه به توافق شفاهی که با دیوان عدالت اداری انجام شده است باید موضوع در دستور کار قرار بگیرد و بصورت جدی پیگیری شود.
وی تاکید کرد: همه ظرفیت های استانداری ها و وزارت کشور در خدمت طرح "جهش ملی مسکن" است و همه استانداران، معاونین عمرانی استانداری ها و سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور برای تکمیل این طرح در کنار وزارت راه و شهرسازی هستند.
منبع:

1401/04/01
14:29:50
5.0 / 5
62
تگهای خبر: آب , دام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک