معاون وزیر كشور:

حکومت پهلوی غرق در فساد و مزدوری بود

حکومت پهلوی غرق در فساد و مزدوری بود خرید و فروش حیوان خانگی: گلستان معاون وزیر کشور ضمن اشاره به این که امروز برخی افراد تصور می کنند در دوران پهلوی همه چیز گل و بلبل بود، اظهار داشت: در دوران پهلوی جز فساد، ابتذال، مزدوری و کثافت کاری خبر دیگری نبود.


محمد عباسی شامگاه دوشنبه در مراسم بزرگداشت شهدای هفتم تیر شهید مظلوم آیت الله بهشتی و ۷۲ تن از یاران امام(ره) اظهار نمود: در دوران شاه برای اجتماع و دولت آرمانی همراه کرامت جایگاهی قائل نمی شدند در حالیکه همه ارزش های دین وابسته به جامعه و اجتماع سالم و جامعه خدایی است.
وی با اشاره به اینکه جمع ها و همایش های نیروهای حزب اللهی در پشتیبانی از نوعی حکمرانی ولایتمدارانه است که بتواند ارزش های دین را در جامعه اجرایی کند، اضافه کرد: بدیهی است هر زمان که این بخش از مجاهدت بدون شریعت و اعتقاد انجام شد به التقاط انجامید و البته اگر شعار اسلام داده شود و کسی نسبت به اجرای آن حساسیت نداشته باشد و مجاهدت نشود قرآن کریم و کرامت های الهی در طاقچه ها خاک خواهد خورد.
معاون وزیر کشور با تکیه بر این که دشمنان اسلام همچون شیطان همیشه تلاش کردند تا برای جمعیت های اجتماعی، حکمرانان بَدَلی بتراشند، بیان نمود: در میان آنها ظالمانی که در طول تاریخ بر ملت ها تسلط یافتند از اولیای شیطان بودند، ظلم، گرفتاری و بدبختی های بشری به واسطه حکمرانی ظالمان و اولیای شیاطین بوده که به وسیله حیله های شیطانی بر جوامع مسلط شدند.
عباسی با اشاره به اینکه قرار نیست پس از انقلاب حضرت امام(ره) و تلاشهای پرارزش شهدا اجازه دهیم که شیاطین باردیگر به شکلی دیگر بر جامعه ما مسلط شوند، خاطرنشان کرد: نگاه سیاستمدارانه و بابصیرت شهید بهشتی باعث شد تا در افشاکردن خط التقاط گام بردارد، در ابتدای انقلاب اسلامی نزدیک به ۲۴۵ گروه متفرقه در گوشه گوشه دانشگاه ها فعالیت می کردند و به دنبال ایجاد تفرقه و دسیسه بودند اما بصیرت مردم اجازه چنین فضایی را به آنان نداد.
وی افزود: آنچه که خیلی مهم است آن است که عده ای در راه آرمان انقلاب اسلامی محکم ایستادند و جان خویش را فدا کردند و در این راه شهیدان مطهری، بهشتی و سردار شهید سلیمانی و سایر سرداران بزرگ اسلام و دیگر شهدا توانستند با نثار خون خود انقلاب اسلامی را حفظ کنند.
رئیس سازمان امور اجتماعی کشور با طرح این پرسش که چرا در آن زمان انسان های کثیفی همچون محمدرضا پهلوی بر ملت ایران تسلط یافتند، پاسخ داد: در حالیکه در سال ۱۳۲۰ و در دوران حکومت رضاخان بودجه کل کشور ۳۶۰ میلیون تومان بود وی بیشتر از این مقدار پول را در بانکهای خارجی پس انداز کرد و ۶ هزار پارچه آبادی را به نام خود ثبت کرده بود و بعد از رضاخان، فرد بیماری مثل محمدرضا پهلوی که جز مسائل جنسی و فسادانگیز به چیز دیگری نمی اندیشید به مسند نشست.
عباسی با اشاره به اینکه جای تعجب است که امروز برخی افراد تصور می کنند در دوران پهلوی همه چیز گل و بلبل بوده، متذکر شد: در آن زمان جز فساد، ابتذال، مزدوری و کثافت کاری خبر دیگری نبود، البته نمی خواهیم بگوییم که امروز همه چیز در کشورمان عالی و مطلوب است و به جایگاه مورد انتظار امام(ره) و شهدا دست یافتیم اما دوران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با دوران پهلوی قابل قیاس نیست.1401/04/07
10:06:22
5.0 / 5
186
تگهای خبر: آب , بیماری , ثبت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک