انتقاد از بازداشت شهردار منطقه ۱۵ به دنبال حادثه مرگ کودکی در افسریه

انتقاد از بازداشت شهردار منطقه ۱۵ به دنبال حادثه مرگ کودکی در افسریه به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی نایب رییس شورای شهر تهران از بازداشت شهردار منطقه ۱۵ به دنبال حادثه سقوط و مرگ یک کودک در افسریه انتقاد نمود.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، پرویز سروری بامداد امروز در تذکر قبل از دستور خود با اشاره به اینکه شاهد حادثه تلخی بودیم که یک انسان بی گناه و معصوم جان خویش را از دست داد، اظهار داشت: هم شهرداری و هم شورا نسبت به این مورد حساس هستند و حتما باید از خانواده متوفی دلجویی شود.
وی با اشاره به اینکه ما قوه قضاییه فعلی را انقلابی و بسیار میدانی می دانیم که هر روز در میدان و برای حل مشکلات مردم سر از پا نمی شناسند، اضافه کرد: روز گذشته اتفاقی رخ داد که تعجب ما را برانگیخت چون که ما توقع بیشتری داشتیم و جای سوال است که چرا باید شهردار منطقه (۱۵) که جزو شهرداران انقلابی زحمتکش و موثر است و همینطور مسئول فضای سبز منطقه بازداشت شود.
سروری با اشاره به اینکه اگر یادتان باشد در آن محدوده میدان افسریه نبوده و برپایه طرحی در سال ۷۲ خانه ها خریداری و تبدیل به یک میدان راهگشا شده اظهار داشت: شهرداران باید علم غیب داشته باشند که زیر زمین چه خبر است؟ این محدوده رمپ و لوپ بوده و بوستانی نبوده است و هنوز اطلاعی نداریم که این چاه خانه بوده یا یک چیز دیگر.
نایب رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه یک نفر که فرزند همه ما است جان خویش را از دست داده، تاکید کرد: اما هم اکنون چرا باید شهردار منطقه، شهردار ناحیه و مسئول فضای سبز بازداشت شود؟ برای چه باید جسارت و کارآمدی را بگیریم و مدیران شهری با استرس کار کنند تا مبادا در منطقه چندهکتاری خارج از اراده شان اتفاقی رخ بدهد و به زندان بروند و مدام نگران باشند. آیا به دنبال بازداشت شهرداران می توانیم از آنها کارآمدی بخواهیم؟ آیا آنها می تواند کار خویش را به خوبی ادامه دهند؟
سروری اضافه کرد: کارآمدی یعنی مبارزه با فساد، رانت و رضایتمندی مردم ولی اکنون اگر شهرداری تصور کند هر لحظه امکان دارد پایش به زندان برسد آیا می توانیم از او کارآمدی بخواهیم؟ شهردار می گوید چرا خودم را به آب و آتش بزنم و بروم به جای کار کردن، بگردم که نکند زمین دهن باز کند و به زندان بروم، ما از این قوه عدالت محور انتظار داریم که ما را کمک کنند و انتظار داشتیم که با صبر بیشتری با این مساله برخورد کنند.1401/04/21
12:08:36
5.0 / 5
170
تگهای خبر: آب , آتش , خرید , دام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک