نماینده غرب گلستان:

راه اندازی مرکز کنترل و درمان سرطان در بندرترکمن

راه اندازی مرکز کنترل و درمان سرطان در بندرترکمن گلستان نماینده مردم غرب استان گلستان از راه اندازی مرکز کنترل و درمان سرطان در بندرترکمن در آینده نزدیک آگاهی داد.


جلال ایری در جلسه بررسی رفع موانع راه اندازی مرکز کنترل و درمان سرطان هلال احمر شهرستان بندر ترکمن که با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان، رییس دانشگاه علوم پزشکی استان، مدیرکل اجتماعی استانداری، فرماندار شهرستان ترکمن، خیرین و مسئولین شهرستان انجام شد با اشاره به این که استان گلستان جزو استان هایی است که آمار مبتلاشدن به سرطان در آن بالاست، اظهار نمود: وجود مرکزی به عنوان پیشگیری، کنترل و درمان سرطان می تواند کمک های موثری را دراین زمینه به مردم ارائه دهد
وی با اعلان اینکه راه اندازی این مرکز که با کمک خیرین بنا شده به نفع مردم منطقه است، اشاره کرد: خیرین در صورت حمایت و تسریع در اجرای پروژه ها انگیزه خدمت بیشتر و موثرتر پیدا می کنند برای اینکه می خواهند ثمره ی زحمات خودرا ببینند.
نماینده مردم غرب استان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که همه ما باید کمک نماییم مرکز پیشگیری، کنترل و درمان سرطان هلال احمر به زودی و برای همیشه آغاز به کار کند، اشاره کرد: از همه کسانی که می توانند در این حوزه به ما کمک کنند تقاضا دارم با تمام توان کنار ما باشند.
قاسم غریب آبادی مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان نیز در این نشست با اشاره به این که هلال احمر در این مرکز به دنبال کسب سود نیست و هدف آن تماما بر خدمت به مردم معطوف است، افزود: خدمت خالصانه به مردم و برداشتن باری از دوش حوزه درمان استان از ثمرات راه اندازی این مرکز است و ما در کنار حوزه درمان استان خواهیم بود.
وی با اعلان اینکه انتظار ما از مسئولان حمایت کامل از هلال احمر جهت راه اندازی نهایی این مرکز است، افزود: هر کمک و حمایتی از هلال احمر در این عرصه به خدمت بهتر به مردم می انجامد.
دکتر سعید گلفیروزی رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان افزود: علوم پزشکی استان درباب امور درمانی بیماران سرطانی دغدغه مند بوده و تامین پزشک و مسئول فنی برای مرکز سرطان هلال احمر اساسا خواسته ماست.
وی با تاکید بر این که با بررسی پروسه و با بکارگیری تمام اختیارات اهتمام می نماییم این مرکز بسیار عالی راه اندازی شود، اشاره کرد: در جلسه ای در ابتدای هفته آتی مشکل تخصیص مسئول فنی به این مرکز مرتفع و پس از آن خدمات پزشکی به مردم شریف شروع خواهد شد.1401/04/31
12:56:55
5.0 / 5
91
تگهای خبر: آب , پزشك , خدمات , دما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک