دستگیری ماموران قلابی پلیس اماکن در تهران

دستگیری ماموران قلابی پلیس اماکن در تهران خرید و فروش حیوان خانگی: معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از بازداشت دو نفر که با وعده رفع پلمب مبادرت به کلاهبرداری از یک واحد صنفی در شمال تهران کرده بودند، آگاهی داد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، سرهنگ نادر مرادی در تشریح جزییات این خبر اظهار داشت: اواخر هفته گذشته گزارشی در خصوص حضور و رفتار مشکوک دو مرد که خودرا مامور پلیس اماکن معرفی کرده بودند، به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع داده شد که درپی آن بلافاصله تیمی از ماموران پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در محل اعلام گردید که یک واحد صنفی رستوران بود، حاضر شده و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دارند.
وی با اعلان اینکه تا قبل از حضور ماموران در محل، دو فرد مامورنما رستوران را ترک کرده بودند، اظهار داشت: در تحقیقات اولیه ماموران مشخص شد که این دو نفر به مالک یک رستوران پلمب شده مراجعه و با معرفی خود به عنوان مامور پلیس اماکن از وی درخواست مبلغی برای رفع پلمب از این واحد صنفی کرده اند. مالک رستوران نیز با توجه به این که به رفتار این دو نفر مشکوک شده موضوع را به پلیس گزارش کرده است.
مرادی با اعلان اینکه این دو مامور نما درخواست ۲۵۰ میلیون ریال وجه نقد در ازای رفع پلمب کرده بودند، اظهار داشت: ماموران با بهره گیری از تصاویر به دست آمده، هویت و محل زندگی این افراد را مورد شناسایی قرار دادند. در ادامه نیز هماهنگی با مقام قضایی برای دستگیری این افراد انجام شد و دو متهم در عملیاتی دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند.
معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ با اشاره به انجام بازجویی از متهمان دستگیر شده، اظهار داشت: این افراد معترف شدند که در پوشش مامور به این واحد صنفی مراجعه نموده و قصد داشتند بعد از دریافت مبلغی برای رفع پلمب ارتباط خود با مالک واحد صنفی را قطع کنند که با هوشیاری مالک شناسایی و دستگیر شدند.
بگفته مرادی، برای دو متهم دستگیر شده پرونده ای تشکیل شد و این افراد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.
منبع:

1401/05/03
16:50:05
5.0 / 5
78
تگهای خبر: دام , دریا , زندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک