۱۹ درصد مدارس کشور نیازمند تخریب، بازسازی و مقاوم سازی

۱۹ درصد مدارس کشور نیازمند تخریب، بازسازی و مقاوم سازی خرید و فروش حیوان خانگی: بگفته رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، 19 درصد مدارس نیازمند تخریب، بازسازی و مقاوم سازی هستند.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، مهراله رخشانی مهر در سومین روز از سی و ششمین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور که در سالن اجلاس سران درحال برگزاری است، با اعلان اینکه سعی کردیم رویکردمان به معماری مدارس را تغییر داده و مدارسی جهت زندگی بسازیم اظهار داشت: در عمده فضاهای نوساز تحویلی ساخت نمازخانه و مسجد و مباحث انرژی های نو را در اولویت خودمان قرار دادیم.
وی اضافه کرد: فضاهای مدارس خصوصاً مدارسی که از سال ۸۰ به این سو تولید شده اند از ایمن ترین فضاها هستند. زلزله های اخیر این مهم را اثبات کرد و عمده مدارس لطمه دیده در زلزله ها مدارسی بودند که از قبل در فهرست مدارس تخریب و بازسازی ما بودند.
به گفته رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، کارکرد مدارس در زمان بحران ها نیز کارکرد مناسبی است.
رخشانی مهر با تاکید بر این که بعد از ساخت و ساز مدارس، بحث نگهداری نیز بسیار حائز اهمیت می باشد اظهار نمود: مدارس نیازمند خدمات دوره ای و توجه بیشتر هستند. البته نبود نیروی متخصص از مشکلات است، اما نباید فراموش کرد که مدارس از سرمایه های کشور هستند.
وی اصرار کرد که بنای ما بر این است عمر مدارسی که تازه می سازیم بالای ۷۰ سال است، منوط به این که نکات مربوط به نگهداشت مدارس بطور کامل در آنها رعایت شود.
به گفته رییس سازمان نوسازی مدارس کشور، ۱۹ درصد مدارس نیازمند تخریب و بازسازی و مقاوم سازی هستند. تمام تلاش ما کاهش این آمار است.
به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، حجت الاسلام لطیفی رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی نیز در سخنانی با اعلان اینکه این سازمان به تعبیر رهبری قلب وزارت آموزش و پرورش است، از این جهت که محتوای آموزشی و تالیف کتب درسی در اینجا به انجام می رسد، اضافه کرد: برنامه هایی را برای متناسب سازی محتوا، هدف گذاری ها و روش های آموزشی متناسب با اقتضائات زمانه و برنامه های تحولی مدنظر داریم.
لطیفی با اشاره به این که افزایش مشارکت و تعامل میان سازمان پژوهش و بخش های دیگر وزارتخانه و ارتباط جدی تر با معلمان و مناطق ضروریست اظهار داشت: نقش معلم در تحقق محتوای آموزشی مناسب حائز اهمیت می باشد و مسئولیت دانشگاه های فرهنگیان و شهید رجایی و آموزش ضمن خدمت نیروی انسانی را برجسته تر می کند.
وی افزود: سبک فعلی ضمن خدمت جوابگوی نیازهای فعلی آموزش و پرورش نیست و امید است یک بازبینی در این بخش داشته باشیم.
منبع:

1401/05/31
21:06:11
5.0 / 5
280
تگهای خبر: آموزش , انرژی , خدمات , دما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی
دوستان خرید و فروش حیوان خانگی
خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک