ثبت نام مجدد بیمه تکمیلی فرهنگیان شاغل از امروز

ثبت نام مجدد بیمه تکمیلی فرهنگیان شاغل از امروز خرید و فروش حیوان خانگی: به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی، طبق اعلام وزارت آموزش و پرورش ثبت نام مجدد فرهنگیان شاغل برای بهره مندی از پوشش بیمه درمان تکمیلی، از امروز سه شنبه، سوم آبان ماه شروع شده و تا ۱۰ آبان ماه ادامه دارد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، سعید مقدم زاده، مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در اینباره گفته است: باتوجه به درخواست های مکرر فرهنگیان برای ثبت نام در بیمه درمان تکمیلی، با هماهنگی انجام شده با شرکت بیمه گر مقررشده است از سوم تا دهم آبان ۱۴۰۱ سامانه شرکت "بیمه دانا" جهت ثبت نام این دسته از فرهنگیان در دسترس قرار بگیرد.
به نقل از ایشان، با عنایت به عدم تمدید زمان اعلام شده، فرهنگیان باید با رفتن به سامانه شرکت بیمه دانا نسبت به ثبت نام جهت بهره مندی از پوشش بیمه درمان تکمیلی اقدام نمایند. تمام افراد متقاضی بیمه درمان تکمیلی از تاریخ اول تیر ۱۴۰۱ زیر پوشش قرار گرفته و بر این اساس نسبت به کسر معوقات ماه های پیش از حقوق آنان اقدام خواهد شد.

میزان حق بیمه تکمیلی چقدر است؟
در شیوه نامه اجرایی بیمه درمان تکمیلی سال ۱۴۰۱ آمده است که کلیه کارکنان شاغل (رسمی، پیمانی و قراردادی) به همراه افراد تحت تکفل آنان می توانند با پرداخت حق بیمه ماهانه از مجموع مبلغ ۲/۷۵۰/۰۰۰ ریال (مبلغ ۹۱۶/۰۰۰ ریال برای هر نفر سهم کارمند و مبلغ ۱/۸۳۴/۰۰۰ ریال برای هر نفر سهم دستگاه) زیر پوشش قرار بگیرند.
- منظور از افراد تحت تکفل بیمه شده اصلی عبارت است از فرزندان، همسر یا همسران دائمی بیمه شده اصلی و والدین تمامی کارکنان و همسر و فرزندان کارکنان اناث. لازم به ذکر است حق بیمه ماهانه در ارتباط با والدین تمامی کارکنان و همسر کارکنان اناث شامل سهم دستگاه نیست و حق بیمه مربوطه به صورت کامل از حقوق بیمه شده اصلی کسر خواهد شد.
- کارکنان سازمانهای وابسته همچون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، نهضت سواد آموزی، سازمان توسعه مشارکت های مردمی، سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، دانشگاه شهید رجایی، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و... همانند سنوات گذشته و به شرط تأمین و پرداخت صددرصد حق بیمه می توانند زیر پوشش قرار گیرند.
- کارکنان باید بدون حق انتخاب، همسر و فرزندان خویش را زیر پوشش قرار دهند، در غیر این صورت امکان پوشش افراد گزینشی از جانب بیمه گر میسر نخواهد بود. مسئولیت پرداخت هرگونه اختلاف حق بیمه با تعداد بیمه شدگان به عهده ادارات کل آموزش و پرورش استان ها خواهد بود.
منبع:

1401/08/03
09:01:23
5.0 / 5
185
تگهای خبر: آب , آموزش , بیمه , ثبت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک