توزیع بیش از ۱۲ هزار بسته معیشتی در مناطق محروم توسط جمعیت هلال احمر

توزیع بیش از ۱۲ هزار بسته معیشتی در مناطق محروم توسط جمعیت هلال احمر خرید و فروش حیوان خانگی: رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از توزیع بسته های معیشتی و ارائه خدمات بهداشتی، درمانی، فرهنگی و …. در مناطق محروم و دورافتاده کشور در قالب اجرای طرح نذرآب5 آگاهی داد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ وحید سلیمی اظهار داشت: امسال طرح نذر آب ۵، در نیمه مردادماه آغاز شد و تا تاریخ ۲۴ مهرماه، آب‏رسانی شامل خرید تانکر و بطری، حفر چاه، لوله کشی، انتقال آب و... در سراسر استانهای کشور و روستاهای محروم اجرا شده و ۶۳ میلیارد و ۳۵۷ میلیون و ۱۲۰ هزار و ۳۷۵ ریال هزینه شده است.
وی افزود: در کنار انتقال آب، طرح های درمانی، بهداشتی و کمک آموزشی هم انجام شد که در این بازه زمانی، ۶۳۱ پزشک در طرح ارائه خدمات درمانی در مناطق محروم و دورافتاده بیماران را ویزیت کردند و ۲۱ میلیارد و ۶۷۶ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال دارو در میان استانها و روستاها نیز توزیع شد.
رئیس سازمان داوطلبان با اشاره به خدمات و بسته های ارائه شده به نیازمندان عنوان کرد: در طول این مدت، ۴۹۳۸ بسته بهداشتی در طرح نذر آب توزیع شده که ارزش ریالی آن ۱۰ میلیارد و ۳۹۰ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال بوده است. همین طور ۱۲ هزار و ۷۱۱ بسته معیشتی نیز در میان خانواده های نیازمند توزیع شده است.
وی افزود: یکی از اهداف طرح نذر آب ۵، امدادرسانی در زمینه آموزش و فرهنگ است و بر این اساس، توزیع لوازم تحریر، البسه، کفش و انجام برنامه های آموزشی و... به ارزش ریالی ۳۰ میلیارد و ۹۹۳ میلیون و ۶۵۰ هزار ریال انجام شد.
او اضافه کرد: در مجموع ارزش ریالی خدمات ارائه شده از طرف جمعیت هلال احمر در طرح نذر آب ۵ از ابتدا تا روز ۲۴ مهرماه، ۱۶۸ میلیارد و ۵۸۶ میلیون و ۱۸۰ هزار و ۳۷۵ ریال بوده است.
گفتنی است، اجرای طرح نذر آب در استانهای کشور همچنان ادامه دارد و آبرسانی به مناطق گرفتار مشکلات آب آشامیدنی سالم، خدمات درمانی و بهداشتی و توزیع بسته های معیشتی و بهداشتی؛ محورهای اجرای این طرح است
منبع:

1401/08/10
10:11:29
5.0 / 5
210
تگهای خبر: آب , آموزش , بهداشت , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک