ثبت نام حدود 960 هزار نفر در کنکور

ثبت نام حدود 960 هزار نفر در کنکور خرید و فروش حیوان خانگی: به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی، مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام حدود ۹۶۰ هزار داوطلب در کنکور نوبت اول اطلاع داد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، دکتر علیرضا کریمیان ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: اولین نوبت از آزمون ورود به دانشگاه ها در ایام پنج شنبه ۲۹ و جمعه ۳۰ دیماه سالجاری برگزار می گردد.
وی افزود: فرایند ثبت نام نوبت دوم آزمون سراسری از روز ۱۵ فروردین ماه ۱۴۰۲ شروع می شود و تا روز ۲۱ فروردین سال آتی ادامه دارد.
به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، کنکور سراسری از سالجاری با عنایت به مصوبه شورایعالی انقلاب فرهنگی دو بار در سال برگزار می گردد. اولین نوبت از آزمون ورود به دانشگاه ها در ایام پنج شنبه ۲۹ و جمعه ۳۰ دیماه سالجاری و دومین مرحله در ایام چهارشنبه و پنج شنبه ۱۴ و ۱۵ تیرماه سال آتی برگزار می گردد.
نتایج اولیه این آزمون در نیمه نخست اسفندماه به اطلاع داوطلبان می رسد که شامل نمره خام و نمره آزمون می شود. مرداد ماه سال آتی، سوابق تحصیلی داوطلبان توسط سازمان سنجش آموزش کشور از وزارت آموزش و پرورش دریافت می شود و نتیجه نهایی به داوطلبان اعلام می شود.
بنابر تغییرات کنکور ۱۴۰۲، سابقه تحصیلی دانش آموزان در ورود به دانشگاه ها نقش دارد؛ به نحوی که سهم آموزش و پرورش به لحاظ سابقه تحصیلی ۴۰ درصد و سهم کنکور سراسری ۶۰ درصد است. همینطور داوطلبان کنکور سراسری فقط به پرسش های دروس تخصصی پاسخ می دهند و دروس عمومی تنها در سوابق تحصیلی ارزیابی می شود.
منبع:

1401/08/20
14:18:57
5.0 / 5
126
تگهای خبر: آموزش , ثبت , دام , دریا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک