وزیر بهداشت در مراسم بهره برداری از ایستگاه مترو شیراز

اجرای طرح های محرومیت زدایی به مثابه اقدام انقلابی است

اجرای طرح های محرومیت زدایی به مثابه اقدام انقلابی است به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی، فارس وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان این که امروز، روز کار جهادی و تلاش شبانه روزی است، اظهار داشت: اجرای طرح های محرومیت زدایی به مثابه اقدام انقلابی است.


دکتر بهرام عین اللهی پنج شنبه ۹ شهریور در آیین بهره برداری از ایستگاه مترو شهدای عادل آباد شیراز، از مسئولان استان فارس بابت همت و تلاش شبانه روزی تقدیر و بیان کرد: حضور نماینده دولت در استانها تنها یک پیام دارد و آن هم قدردانی از تلاش مدیران است.
او با اعلان اینکه امروز، روز کار جهادی و تلاش شبانه روزی است، اشاره کرد: اجرای طرح های محرومیت زدایی به مثابه اقدام انقلابی است.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اعلان اینکه همه مسئولان ساعی سبب سربلندی دولت هستند، اظهار داشت: بر همه مسئولان واجب است که در وضعیت تحریم اقتصادی، جهادی کار کنند و این جهادی کار کردن تنها مختص مدیر و مسئول نیست که وظیفه همگانی است.
عین اللهی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: همه تصور می کنند که تنها وزارت بهداشت باید عامل ایجاد سلامت باشد در صورتیکه عوامل مختلفی در این مهم نقش دارند و پروژه های شهرداری شیراز که در این مراسم تشریح شد نیز در امتداد سلامت آفرینی بود.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اشاره کرد: ساخت جاده و اتوبان مطلوب، حمل و نقل عمومی و... در ایجاد سلامت اثرگذار می باشد.
او با اعلان اینکه خوشبختانه بعد از انقلاب اسلامی دستاوردهای خوبی در عرصه های مختلف خصوصاً سلامت به وجود آمده است، اظهار داشت: افزایش امید به زندگی، کنترل بیماریهای واگیردار، کاهش مرگ و میر مادران حامله و نوزادان و... در سایه انقلاب اسلامی به وجود آمد.
عین اللهی افزود: در عرصه درمان نیز باتوجه به افزایش سه برابری جمعیت اما در تمام رشته گ های تخصصی دارای متخصص هستیم و امکان درمان تمام بیماریها در خود کشور وجود دارد.
او با اعلان اینکه اگر امروز خارج از ایران سفر نماییم، عظمت این کشور بیشتر درک می شود، اظهار داشت: امروز جمهوری اسلامی ایران یک کشور قدرتمند و توانمند با نیروهای انسانی متعهد و متخصص است.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تصریح بر این نکته که امروز قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران از قدرت سخت آن بیشتر است، اضافه کرد: در کربلا دانشگاه علوم پزشکی راه اندازی کرده ایم و اساتید ما در آن مرکز مشغول امر آموزش و درمان هستند.
عین اللهی اشاره کرد: متاسفانه فضای مجازی با سخن باطل و نکات کاذب اهتمام در انعکاس و تبلیغات منفی موفقیت های جمهوری اسلامی دارد که امید است با تبلیغات وسیع رسانه های داخلی، شاهد انعکاس فعالیت ها و قدرت عظیم کشور باشیم.
او اشاره کرد: امروز در کارهای پژوهشی رتبه علمی ایران از ۱۶ به ۱۵ بالا رفته، ۷۰ درصد در دانش بنیان رشد داشته ایم، حدود ۹۹ درصد داروهای کشور در داخل تولید می شود، ۶۷ دانشگاه و دانشکده، ۲۲ هزار عضو هیئت علمی، ۲۷۰ هزار دانشجو و ۸۵۰ مرکز تحقیقاتی فعال داریم که همه اینها جزو دستاوردهای انقلاب است
وزیر بهداشت اظهار داشت: در امتداد افزایش علاقمندی به توانمندی بیشتر اساتید و دانشمندان نیز بحث تمام وقتی آنها را به شکل عملی پشتیبانی کرده ایم. تعرفه پزشکی اساتید تمام وقت با بخش خصوصی یکسان شده نیز مالیات ها کم شده و سقف پرداخت کم شده است.
عین اللهی در خاتمه اشاره کرد: استعداد در فارس زیاد است، چونکه فارس و شهر شیراز خود یک ستان و شهر ملی است.1402/06/09
13:18:37
5.0 / 5
298
تگهای خبر: آب , آموزش , بهداشت , بیماری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک